Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Fre 10 Jul
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Lør 11 Jul
kl 14:30 - 16:00
A-laget - hel bane
Treninger på kunstgresset  
Man 13 Jul
kl 17:00 - 18:00
G2011 - 1/4 bane
Treninger på kunstgresset  
Man 13 Jul
kl 17:00 - 18:30
G2008 - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Man 13 Jul
kl 18:00 - 19:30
G2007 - halv bane fra 1830
Treninger på kunstgresset  
Man 13 Jul
kl 18:00 - 19:30
G2009 - 1/3 bane
Treninger på kunstgresset  
Man 13 Jul
kl 18:00 - 19:30
G2006 - halv bane fra 1830
Treninger på kunstgresset  
Man 13 Jul
kl 19:30 - 21:00
Junior
Treninger på kunstgresset  
Tir 14 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/4 bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 14 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/4 bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 14 Jul
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - 1/4 bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 14 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2010 - 1/4 bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 14 Jul
kl 19:00 - 20:30
MSA - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 14 Jul
kl 19:00 - 20:00
Menn 7er - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 14 Jul
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Ons 15 Jul
kl 17:00 - 18:30
G2011 - 1/3 bane
Treninger på kunstgresset  
Ons 15 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2008 - 1/3 bane
Treninger på kunstgresset  
Ons 15 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/3 bane
Treninger på kunstgresset  
Ons 15 Jul
kl 19:00 - 20:30
Junior - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Ons 15 Jul
kl 19:00 - 20:30
G2007 - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Tor 16 Jul
kl 17:30 - 18:30
G2013 - kvart bane
Treninger på kunstgresset  
Tor 16 Jul
kl 18:00 - 19:30
G2009 - kvart bane
Treninger på kunstgresset  
Tor 16 Jul
kl 18:00 - 19:30
G2006 - kvart bane
Treninger på kunstgresset  
Tor 16 Jul
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Tor 16 Jul
kl 20:00 - 21:30
MSA - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Fre 17 Jul
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Lør 18 Jul
kl 14:30 - 16:00
A-laget - hel bane
Treninger på kunstgresset  
Man 20 Jul
kl 17:00 - 18:00
G2011 - 1/4 bane
Treninger på kunstgresset  
Man 20 Jul
kl 17:00 - 18:30
G2008 - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Man 20 Jul
kl 18:00 - 19:30
G2007 - halv bane fra 1830
Treninger på kunstgresset  
Man 20 Jul
kl 18:00 - 19:30
G2006 - halv bane fra 1830
Treninger på kunstgresset  
Man 20 Jul
kl 18:00 - 19:30
G2009 - 1/3 bane
Treninger på kunstgresset  
Man 20 Jul
kl 19:30 - 21:00
Junior
Treninger på kunstgresset  
Tir 21 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/4 bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 21 Jul
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - 1/4 bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 21 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/4 bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 21 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2010 - 1/4 bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 21 Jul
kl 19:00 - 20:30
MSA - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 21 Jul
kl 19:00 - 20:00
Menn 7er - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 21 Jul
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Ons 22 Jul
kl 17:00 - 18:30
G2011 - 1/3 bane
Treninger på kunstgresset  
Ons 22 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/3 bane
Treninger på kunstgresset  
Ons 22 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2008 - 1/3 bane
Treninger på kunstgresset  
Ons 22 Jul
kl 19:00 - 20:30
Junior - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Ons 22 Jul
kl 19:00 - 20:30
G2007 - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Tor 23 Jul
kl 17:30 - 18:30
G2013 - kvart bane
Treninger på kunstgresset  
Tor 23 Jul
kl 18:00 - 19:30
G2009 - kvart bane
Treninger på kunstgresset  
Tor 23 Jul
kl 18:00 - 19:30
G2006 - kvart bane
Treninger på kunstgresset  
Tor 23 Jul
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Tor 23 Jul
kl 20:00 - 21:30
MSA - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Fre 24 Jul
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Lør 25 Jul
kl 14:30 - 16:00
A-laget - hel bane
Treninger på kunstgresset  
Man 27 Jul
kl 17:00 - 18:30
G2008 - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Man 27 Jul
kl 17:00 - 18:00
G2011 - 1/4 bane
Treninger på kunstgresset  
Man 27 Jul
kl 18:00 - 19:30
G2007 - halv bane fra 1830
Treninger på kunstgresset  
Man 27 Jul
kl 18:00 - 19:30
G2006 - halv bane fra 1830
Treninger på kunstgresset  
Man 27 Jul
kl 18:00 - 19:30
G2009 - 1/3 bane
Treninger på kunstgresset  
Man 27 Jul
kl 19:30 - 21:00
Junior
Treninger på kunstgresset  
Tir 28 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/4 bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 28 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/4 bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 28 Jul
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - 1/4 bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 28 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2010 - 1/4 bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 28 Jul
kl 19:00 - 20:30
MSA - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 28 Jul
kl 19:00 - 20:00
Menn 7er - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 28 Jul
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Ons 29 Jul
kl 17:00 - 18:30
G2011 - 1/3 bane
Treninger på kunstgresset  
Ons 29 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/3 bane
Treninger på kunstgresset  
Ons 29 Jul
kl 17:30 - 19:00
G2008 - 1/3 bane
Treninger på kunstgresset  
Ons 29 Jul
kl 19:00 - 20:30
Junior - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Ons 29 Jul
kl 19:00 - 20:30
G2007 - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Tor 30 Jul
kl 17:30 - 18:30
G2013 - kvart bane
Treninger på kunstgresset  
Tor 30 Jul
kl 18:00 - 19:30
G2009 - kvart bane
Treninger på kunstgresset  
Tor 30 Jul
kl 18:00 - 19:30
G2006 - kvart bane
Treninger på kunstgresset  
Tor 30 Jul
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Tor 30 Jul
kl 20:00 - 21:30
MSA - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Fre 31 Jul
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Lør 1 Aug
kl 14:30 - 16:00
A-laget - hel bane
Treninger på kunstgresset  
Man 3 Aug
kl 17:00 - 18:30
G2008 - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Man 3 Aug
kl 17:00 - 18:00
G2011 - 1/4 bane
Treninger på kunstgresset  
Man 3 Aug
kl 18:00 - 19:30
G2009 - 1/3 bane
Treninger på kunstgresset  
Man 3 Aug
kl 18:00 - 19:30
G2007 - halv bane fra 1830
Treninger på kunstgresset  
Man 3 Aug
kl 18:00 - 19:30
G2006 - halv bane fra 1830
Treninger på kunstgresset  
Man 3 Aug
kl 19:30 - 21:00
Junior
Treninger på kunstgresset  
Tir 4 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2010 - 1/4 bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 4 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/4 bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 4 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/4 bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 4 Aug
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - 1/4 bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 4 Aug
kl 19:00 - 20:00
Menn 7er - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 4 Aug
kl 19:00 - 20:30
MSA - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 4 Aug
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Ons 5 Aug
kl 17:00 - 18:30
G2011 - 1/3 bane
Treninger på kunstgresset  
Ons 5 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2008 - 1/3 bane
Treninger på kunstgresset  
Ons 5 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/3 bane
Treninger på kunstgresset  
Ons 5 Aug
kl 19:00 - 20:30
Junior - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Ons 5 Aug
kl 19:00 - 20:30
G2007 - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Tor 6 Aug
kl 17:30 - 18:30
G2013 - kvart bane
Treninger på kunstgresset  
Tor 6 Aug
kl 18:00 - 19:30
G2006 - kvart bane
Treninger på kunstgresset  
Tor 6 Aug
kl 18:00 - 19:30
G2009 - kvart bane
Treninger på kunstgresset  
Tor 6 Aug
kl 20:00 - 21:30
MSA - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Tor 6 Aug
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Fre 7 Aug
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Lør 8 Aug
kl 14:30 - 16:00
A-laget - hel bane
Treninger på kunstgresset  
Man 10 Aug
kl 17:00 - 18:30
G2008 - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Man 10 Aug
kl 17:00 - 18:00
G2011 - 1/4 bane
Treninger på kunstgresset  
Man 10 Aug
kl 18:00 - 19:30
G2009 - 1/3 bane
Treninger på kunstgresset  
Man 10 Aug
kl 18:00 - 19:30
G2007 - halv bane fra 1830
Treninger på kunstgresset  
Man 10 Aug
kl 18:00 - 19:30
G2006 - halv bane fra 1830
Treninger på kunstgresset  
Man 10 Aug
kl 19:30 - 21:00
Junior
Treninger på kunstgresset  
Man 10 Aug
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud 2 - Oldenborg 2
  Ellingsrud kunstgress
Tir 11 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2010 - 1/4 bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 11 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/4 bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 11 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/4 bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 11 Aug
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - 1/4 bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 11 Aug
kl 19:00 - 20:00
Menn 7er - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 11 Aug
kl 19:00 - 20:30
MSA - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 11 Aug
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 11 Aug
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Gjelleråsen
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
Ons 12 Aug
kl 17:00 - 18:30
G2011 - 1/3 bane
Treninger på kunstgresset  
Ons 12 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/3 bane
Treninger på kunstgresset  
Ons 12 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2008 - 1/3 bane
Treninger på kunstgresset  
Ons 12 Aug
kl 19:00 - 20:30
Junior - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Ons 12 Aug
kl 19:00 - 20:30
G2007 - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Ons 12 Aug
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud - Romsås
  Ellingsrud kunstgress
Tor 13 Aug
kl 17:30 - 18:30
G2013 - kvart bane
Treninger på kunstgresset  
Tor 13 Aug
kl 18:00 - 19:30
G2006 - kvart bane
Treninger på kunstgresset  
Tor 13 Aug
kl 18:00 - 19:30
G2009 - kvart bane
Treninger på kunstgresset  
Tor 13 Aug
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Tor 13 Aug
kl 20:00 - 21:30
MSA - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Fre 14 Aug
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Lør 15 Aug
kl 14:30 - 16:00
A-laget - hel bane
Treninger på kunstgresset  
Lør 15 Aug
kl 15:00 - 16:19
Ellingsrud - Grüner
G14   Ellingsrud kunstgress
Lør 15 Aug
kl 15:00 - 16:19
Ellingsrud - Grüner
  Ellingsrud kunstgress
Man 17 Aug
kl 17:00 - 18:30
G2008 - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Man 17 Aug
kl 17:00 - 18:00
G2011 - 1/4 bane
Treninger på kunstgresset  
Man 17 Aug
kl 18:00 - 19:30
G2009 - 1/3 bane
Treninger på kunstgresset  
Man 17 Aug
kl 18:00 - 19:30
G2007 - halv bane fra 1830
Treninger på kunstgresset  
Man 17 Aug
kl 18:00 - 19:30
G2006 - halv bane fra 1830
Treninger på kunstgresset  
Man 17 Aug
kl 19:15 - 20:54
Ellingsrud - Vestli 2
G19   Ellingsrud kunstgress
Man 17 Aug
kl 19:15 - 20:54
Ellingsrud - Vestli 2
  Ellingsrud kunstgress
Man 17 Aug
kl 19:30 - 21:00
Junior
Treninger på kunstgresset  
Man 17 Aug
kl 20:15 - 21:34
Frigg 3 - Ellingsrud 2
test   Tørteberg kunstgress 9er B
Man 17 Aug
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud 1 - Korsvoll 2
Menn Senior 7er   Ellingsrud kunstgr. 7er B
Man 17 Aug
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Nesodden
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
Man 17 Aug
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud 1 - Korsvoll 2
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
Tir 18 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2010 - 1/4 bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 18 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/4 bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 18 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/4 bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 18 Aug
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - 1/4 bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 18 Aug
kl 18:55 - 20:14
Røa 3 - Ellingsrud
G13-1   Røa kunstgress 2 9er A
Tir 18 Aug
kl 19:00 - 20:00
Menn 7er - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 18 Aug
kl 19:00 - 20:30
MSA - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 18 Aug
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Ons 19 Aug
kl 17:00 - 18:30
G2011 - 1/3 bane
Treninger på kunstgresset  
Ons 19 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2008 - 1/3 bane
Treninger på kunstgresset  
Ons 19 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/3 bane
Treninger på kunstgresset  
Ons 19 Aug
kl 19:00 - 20:30
Junior - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Ons 19 Aug
kl 19:00 - 20:30
G2007 - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Tor 20 Aug
kl 17:30 - 18:30
G2013 - kvart bane
Treninger på kunstgresset  
Tor 20 Aug
kl 18:00 - 19:30
G2006 - kvart bane
Treninger på kunstgresset  
Tor 20 Aug
kl 18:00 - 19:30
G2009 - kvart bane
Treninger på kunstgresset  
Tor 20 Aug
kl 20:00 - 21:30
MSA - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Tor 20 Aug
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Tor 20 Aug
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Vestre Aker
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
Fre 21 Aug
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Lør 22 Aug
kl 13:00 - 14:19
Frigg 2 - Ellingsrud
G14   Tørteberg kunstgress
Lør 22 Aug
kl 14:30 - 16:00
A-laget - hel bane
Treninger på kunstgresset  
Man 24 Aug
kl 17:00 - 18:30
G2008 - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Man 24 Aug
kl 17:00 - 18:00
G2011 - 1/4 bane
Treninger på kunstgresset  
Man 24 Aug
kl 18:00 - 19:30
G2009 - 1/3 bane
Treninger på kunstgresset  
Man 24 Aug
kl 18:00 - 19:30
G2007 - halv bane fra 1830
Treninger på kunstgresset  
Man 24 Aug
kl 18:00 - 19:30
G2006 - halv bane fra 1830
Treninger på kunstgresset  
Man 24 Aug
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2 - Ljan 3
test   Ellingsrud kunstgr. 9er A
Man 24 Aug
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2 - Ljan 3
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
Man 24 Aug
kl 19:30 - 21:00
Junior
Treninger på kunstgresset  
Man 24 Aug
kl 20:15 - 21:54
Bjørndal - Ellingsrud
G19   Bjørndal kunstgress
Man 24 Aug
kl 20:15 - 21:54
Ellingsrud 2 - Frigg 3
  Ellingsrud kunstgress
Tir 25 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2010 - 1/4 bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 25 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2012 - 1/4 bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 25 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/4 bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 25 Aug
kl 17:30 - 19:00
Akademiet - 1/4 bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 25 Aug
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Grønn - Skeid Ulvene
G8 Grønn   Ellingsrud kunstgr. 5er B
Tir 25 Aug
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Grønn - Skeid Ulvene
  Ellingsrud kunstgr. 5er B
Tir 25 Aug
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Forward Ørn
G9 Grønn   Ellingsrud kunstgr. 5er A
Tir 25 Aug
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Forward Ørn
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
Tir 25 Aug
kl 19:00 - 20:00
Menn 7er - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 25 Aug
kl 19:00 - 20:30
MSA - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 25 Aug
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Oppsal 1
G10 Gul   Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tir 25 Aug
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Oppsal 1
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
Tir 25 Aug
kl 20:00 - 21:30
Veteran - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Tir 25 Aug
kl 21:00 - 22:09
Ellingsrud - Øvrevoll Hosle
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
Ons 26 Aug
kl 17:00 - 18:30
G2011 - 1/3 bane
Treninger på kunstgresset  
Ons 26 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2009 - 1/3 bane
Treninger på kunstgresset  
Ons 26 Aug
kl 17:30 - 19:00
G2008 - 1/3 bane
Treninger på kunstgresset  
Ons 26 Aug
kl 18:00 - 18:59
Vestli Hvit - Ellingsrud Gul
G9 Gul   Rommen grus 5er A
Ons 26 Aug
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 08 - Manglerud Star Grønn
G12   Ellingsrud kunstgr. 9er A
Ons 26 Aug
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 08 - Manglerud Star Grønn
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
Ons 26 Aug
kl 19:00 - 20:30
Junior - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Ons 26 Aug
kl 19:00 - 20:30
G2007 - halv bane
Treninger på kunstgresset  
Ons 26 Aug
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 2 - Tveita FC
G11-2   Ellingsrud kunstgr. 7er B
Ons 26 Aug
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 2 - Tveita FC
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tor 18 Jun
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud 1 - HSIL 2
G11-1   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor 18 Jun
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud 1 - HSIL 2
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor 18 Jun
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Gul - Vålerenga Starfish
G8 Gul   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tor 18 Jun
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Gul - Vålerenga Starfish
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Ons 17 Jun
kl 19:10 - 20:29
Nordstrand 3 - Ellingsrud 08
G12   Hallager kunstgr. 9er B
  Les mer  
Ons 17 Jun
kl 19:05 - 20:14
Teisen IF - Ellingsrud 2
G11-2   Bryn kunstgress (Oslo) 7er A
  Les mer  
Ons 17 Jun
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2009 - Romsås Young Boys
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Ons 17 Jun
kl 18:00 - 18:59
Vestli Grønn - Ellingsrud Grønn
G9 Grønn   Rommen grus 5er A
  Les mer  
Tir 16 Jun
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Hasle-Løren 4
G10 Grønn   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tir 16 Jun
kl 19:00 - 20:09
Hasle-Løren 2 - Ellingsrud Gul
G10 Gul   Løren kunstgress 7er A
  Les mer  
Tir 16 Jun
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Hasle-Løren 4
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Tir 16 Jun
kl 18:05 - 19:04
Årvoll Svart - Ellingsrud Grønn
G8 Grønn   Tonsenhagen kunstgress 5er C
  Les mer  
Tir 16 Jun
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Vålerenga Guardians
G9 Gul   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir 16 Jun
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Vålerenga Guardians
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tor 11 Jun
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Grüner 3
G10 Grønn   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor 11 Jun
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Grüner 3
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor 11 Jun
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Gul - Skeid Løvene
G8 Gul   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tor 11 Jun
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Gul - Skeid Løvene
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Ons 10 Jun
kl 19:00 - 20:09
Hasle-Løren 1 - Ellingsrud Gul
G10 Gul   Løren kunstgress 7er C
  Les mer  
Ons 10 Jun
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2009 - Veitvet 1
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Ons 10 Jun
kl 18:45 - 20:04
Bøler Onside - Ellingsrud 08
G12   Haraløkka kunstgress 9er A
  Les mer  
Tir 9 Jun
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 1 - Sterling G11
G11-1   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir 9 Jun
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 1 - Sterling G11
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir 9 Jun
kl 18:10 - 19:09
Årvoll Gul - Ellingsrud Grønn
G8 Grønn   Tonsenhagen kunstgress 5er C
  Les mer  
Tir 9 Jun
kl 18:00 - 18:59
Grorud Blå - Ellingsrud Gul
G9 Gul   Grorud kunstgress 5er D
  Les mer  
Tir 9 Jun
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Vålerenga Guardians
G9 Grønn   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir 9 Jun
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Vålerenga Guardians
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir 9 Jun
kl 17:30 - 18:39
Rustad Gauper - Ellingsrud 2
G11-2   Rustad kunstgress 7er A
  Les mer  
Tor 4 Jun
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Haugerud Blå
G10 Gul   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor 4 Jun
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Haugerud Blå
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor 4 Jun
kl 17:00 - 17:59
HSIL 3 - Ellingsrud Gul
G8 Gul   Høybråten kg 5er
  Les mer  
Ons 3 Jun
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 2 - Årvoll 3
G11-2   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons 3 Jun
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 2 - Årvoll 3
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons 3 Jun
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 08 - Holmlia 1
G12   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Ons 3 Jun
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 08 - Holmlia 1
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir 2 Jun
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Ullern Wizards Y
G9 Gul   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir 2 Jun
kl 18:00 - 18:59
Ullern BB Boys Y - Ellingsrud Grønn
G9 Grønn   Hullebergmyra kunstgress 5er C
  Les mer  
Tir 2 Jun
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Ullern Wizards Y
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir 2 Jun
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Grønn - Vålerenga Rød
G8 Grønn   Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Tir 2 Jun
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Grønn - Vålerenga Rød
  Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Man 1 Jun
kl 18:55 - 20:04
Lille Tøyen 2 - Ellingsrud 1
G11-1   Caltexløkka 7er A
  Les mer  
Lør 30 Mai
kl 13:00 - 13:59
Forward Ørn - Ellingsrud Gul
G9 Gul   Kampen skole 7er 5er B
  Les mer  
Tor 28 Mai
kl 19:30 - 20:49
HSIL 1 - Ellingsrud 08
G12   Høybråten 9er B
  Les mer  
Tor 28 Mai
kl 19:10 - 20:19
Oppsal 6 - Ellingsrud 2
G11-2   Trasop kunstgress 7er
  Les mer  
Tor 28 Mai
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Vålerenga Tornados 1
G10 Gul   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor 28 Mai
kl 19:00 - 20:09
Skeid B3 - Ellingsrud Grønn
G10 Grønn   Nordre Åsen 2 kg 7er A
  Les mer  
Tor 28 Mai
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Vålerenga Tornados 1
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons 27 Mai
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2009 - Rommen G12
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir 26 Mai
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud 1 - Forward B
G11-1   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir 26 Mai
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud 1 - Forward B
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir 26 Mai
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Grei R Hvit
G9 Grønn   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir 26 Mai
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Grei R Hvit
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir 26 Mai
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Grønn - Grorud Blå
G8 Grønn   Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Tir 26 Mai
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Grønn - Grorud Blå
  Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Tir 26 Mai
kl 17:00 - 17:59
Oppsal 5 - Ellingsrud Gul
G8 Gul   Trasop kunstgress 5er
  Les mer  
Søn 24 Mai
kl 15:50 - 17:09
Oppsal 2 - Ellingsrud 08
G12   Trasop kunstgress 9er A
  Les mer  
Tor 21 Mai
kl 19:10 - 20:19
HSIL 3 - Ellingsrud 1
G11-1   Høybråten kg 7er
  Les mer  
Tor 21 Mai
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Gul - Hasle-Løren 4
G8 Gul   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tor 21 Mai
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Gul - Hasle-Løren 4
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Ons 20 Mai
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 2 - Bøler Gauper
G11-2   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons 20 Mai
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 2 - Bøler Gauper
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons 20 Mai
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Forward Gaupe
G10 Grønn   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons 20 Mai
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Forward Gaupe
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Ons 20 Mai
kl 18:00 - 18:59
Vestli Hvit - Ellingsrud Grønn
G9 Grønn   Rommen grus 5er A
  Les mer  
Tir 19 Mai
kl 19:00 - 20:09
Veitvet 1 - Ellingsrud Gul
G10 Gul   Veitvet kunstgress 7er A
  Les mer  
Tir 19 Mai
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Vestli Grønn
G9 Gul   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir 19 Mai
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Vestli Grønn
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Man 18 Mai
kl 18:30 - 19:29
HSIL 4 - Ellingsrud Grønn
G8 Grønn   Høybråten kg 5er
  Les mer  
Tor 14 Mai
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Korsvoll Gul
G10 Gul   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor 14 Mai
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Korsvoll Gul
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor 14 Mai
kl 18:50 - 19:59
Tøyen Sportsklubb MIX - Ellingsrud Grønn
G10 Grønn   Klosterenga kunstgress 7er
  Les mer  
Ons 13 Mai
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 08 - Grei Blå
G12   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Ons 13 Mai
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 08 - Grei Blå
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud 1 - Årvoll 4
G11-1   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud 1 - Årvoll 4
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 19:05 - 20:14
Veitvet 2 - Ellingsrud 2
G11-2   Veitvet kunstgress 7er A
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Ellingsrud Gul
G9 Gul   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Grønn - Ellingsrud Gul
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 17:55 - 18:54
Årvoll Grønn - Ellingsrud Gul
G8 Gul   Tonsenhagen kunstgress 5er D
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Grønn - Hasle-Løren 5
G8 Grønn   Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Grønn - Hasle-Løren 5
  Ellingsrud kunstgr. 5er B
  Les mer  
Tor 7 Mai
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Sagene Striper
G10 Grønn   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor 7 Mai
kl 19:00 - 20:09
Skeid P1 - Ellingsrud Gul
G10 Gul   Nordre Åsen 2 kg 7er C
  Les mer  
Tor 7 Mai
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Grønn - Sagene Striper
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor 7 Mai
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Gul - Skeid Haukene
G8 Gul   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tor 7 Mai
kl 17:30 - 18:29
Ellingsrud Gul - Skeid Haukene
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Ons 6 Mai
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 2 - Bækkelaget 1
G11-2   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons 6 Mai
kl 19:05 - 20:14
Ellingsrud 2 - Bækkelaget 1
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons 6 Mai
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 2009 - Grei Hvit
  Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer  
Tir 5 Mai
kl 19:10 - 20:29
KFUM 3 - Ellingsrud 08
G12   KFUM Arena 9er A
  Les mer  
Tir 5 Mai
kl 19:05 - 20:14
Skeid 4 - Ellingsrud 1
G11-1   Nordre Åsen 2 kg 7er C
  Les mer  
Tir 5 Mai
kl 18:00 - 18:59
Grorud Blå - Ellingsrud Grønn
G9 Grønn   Grorud kunstgress 5er D
  Les mer  
Tir 5 Mai
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Ullern BB Boys Y
G9 Gul   Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Tir 5 Mai
kl 18:00 - 18:59
Ellingsrud Gul - Ullern BB Boys Y
  Ellingsrud kunstgr. 5er A
  Les mer  
Man 4 Mai
kl 18:00 - 18:59
Oppsal 7 - Ellingsrud Grønn
G8 Grønn   Trasop kunstgress 3 - 7er 5er B
  Les mer  
Tor 30 Apr
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud 1 - Grei AR Hvit
G11-1   Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor 30 Apr
kl 19:10 - 20:19
Ellingsrud 1 - Grei AR Hvit
  Ellingsrud kunstgr. 7er A
  Les mer  
Tor 30 Apr
kl 18:20 - 19:29
Skeid B4 - Ellingsrud Grønn
G10 Grønn   Nordre Åsen 2 kg 7er A
  Les mer  
Tor 30 Apr
kl 18:00 - 18:59
Grei R Hvit - Ellingsrud Gul
G9 Gul   Kalbakken kunstgress 1 5er D
  Les mer  
Ons 29 Apr
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Oppsal 2
G10 Gul   Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons 29 Apr
kl 19:00 - 20:09
Ellingsrud Gul - Oppsal 2
  Ellingsrud kunstgr. 7er B
  Les mer  
Ons 29 Apr
kl 18:55 - 20:14
Ellingsrud 08 - Vestli Kanon
G12   Ellingsrud kunstgr. 9er A
  Les mer